Вебінар «Нормативно-грошова оцінка земельних ділянок та особливості тендерних процедур»

Анонс вебінару

7 липня 2021 року відбувся четвертий вебінар на тему: «Нормативно-грошова оцінка земельних ділянок та особливості тендерних процедур».

Серію вебінарів проводить Асоціація міст України у партнерстві з Всеукраїнською аеро-геодезичною асоціацією для органів місцевого самоврядування. Захід проводиться з метою надання рекомендацій представникам муніципалітетів для практичної реалізації новел земельного законодавства у зв’язку з реформою децентралізації.

Спікерами виступили провідні фахівці землевпорядної та тендерної сфери:

— голова Київського обласного осередку ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України» Ірина Полтавець,

— експерт з тендерних питань, юрист ТОВ «Архізем» Владислава Малініна.

Ірина Полтавець розповіла про нормативну грошову оцінку (НГО) земельних ділянок територіальних громад, доцільність оновлення НГО та її вплив на дохідну частину місцевого бюджету.

Доповідь Владислави Малініної стосувалася теми особливостей тендерної процедури у сфері землевпорядних і містобудівних робіт. В ході доповіді Владислава розповіла про організацію процесу, етапи проведення закупівлі, особливості планування закупівель, параметри які впливають на вартість розробки землевпорядної чи містобудівної документації, а також про методи вибору найкращого виконавця і критерії на які варто звернути увагу при виборі виконавця послуг.

Більш детально з інформацією можна ознайомитися переглянувши запис вебінару: https://www.facebook.com/watch/?v=1905166202973766

Вебінар НГО та тендерні процедури

Вебінар НГО та тендерні процедури

Вебінар НГО та тендерні процедури

Вебінар НГО та тендерні процедури

Вебінар НГО та тендерні процедури