Компанія «Архізем» учасник Круглого столу з питань, пов’язаних з розробкою та впровадженням комплексних планів просторового розвитку

семінар щодо розробки КППР

23 березня в онлайн режимі пройшов круглий стіл на тему «Яким має бути формат електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території?».

Організаторами заходу виступили ННВЦ «Охорона природних ресурсів та реформування земельних відносин».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади ‒ одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою. Дана документація визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи формування системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, охорони земель, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та інші рішення містобудівного та землевпорядного характеру.

Така змістова насиченість диктує необхідність детального опрацювання та всебічного громадського обговорення даного виду документації. З цією метою було проведено Круглий стіл, на якому були обговорені такі питання:

— вимоги законодавства щодо складання планувальної документації в електронному вигляді,

— досвід складання містобудівної документації у електронному вигляді та ведення містобудівних кадастрів,

— оптимальний формат для формування набору просторових даних та метаданих планувальної документації.

Участь у заході прийняли експерти, представники профільного Міністерства, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, фахівці галузі містобудування та землевпорядкування.

https://fb.me/e/21MdhBsru

семінар щодо розробки КППР