Топографічне знімання М 1:2000 смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області

Фрагмент топографічного плану смт Овідіополь

Фрагмент топографічного плану М 1:2000 смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області

 

ТОВ «Архізем» були виконані роботи з виготовлення топографічного плану масштабу 1:2000 смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області.

Загальна площа топографо-геодезичних робіт склала 2700 гектар. Термін виконання робіт — 6 місяців.

Топографо-геодезичне знімання населеного пункту включила в себе наступні етапи робіт:

  • аерофотозйомку місцевості;
  • геодезичне знімання планово-висотної основи;
  • тахеометричне знімання територій;
  • камеральні роботи (обробка результатів польових вимірювань, зведення топопланів, контроль якості виконаних робіт, друк готових планшетів).

На етапі аерофотозйомки місцевості були створені знімки територій за допомогою безпілотного літального апарату FLIRT «Cetus», спеціально розробленого для високоточної аерофотозйомки та дистанційного зондування. Отримана роздільна здатність знімків склала 8 см/піксель.

 

Фрагмент аерофотоабриса смт Овідіополь

Фрагмент аерофотоабриса смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області

 

Фрагмент аерофотоабриса смт Овідіополь фото 2

Фрагмент аерофотоабриса смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області

 

Зведений аерофотоабрис смт Овідіополь

Зведений аерофотоабрис смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області

 

Геодезичне знімання планово-висотної основи виконано в місцевій системі координат Одеської області — МСК-51, яка має математичний зв’язок з Державною геодезичною референцною системою координат УСК-2000 і світовою системою координат. В ході виконання робіт з планово-висотного геодезичного знімання для згущення геодезичних мереж було досліджено і використано пункти державної геодезичної мережі.

Тахеометричне знімання населених пунктів виконано з метою визначення планового і висотного розміщення об’єктів на місцевості (будівель, споруд, доріг, ліній електропередач, рослинності, гідрографії, рельєфу і ін.) від пунктів геодезичних мереж згущення, які отримані в результаті виконання геодезичного знімання планово-висотної основи. Пікетні точки виміряні таким чином, щоб вони рівномірно покривали територію знімання.

Обробка тахеометричного знімання населеного пункту, а також зведення єдиного топоплана населеного пункту виконані в програмному забезпеченні Digitals.

Система висот — Балтійська 1977 р.

Січення рельєфу – 1 метр.

Роботи виконані з урахуванням діючих норм і правил у сфері геодезії та землеустрою, зокрема вимог «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 і 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)», затвердженої наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України від 09.04.1998 р №56.

Топографічні плани передані Замовнику в електронному та паперовому вигляді. Друк готових планів виконаний на щільному папері на планшетах 50х50 см із застосуванням розграфки номенклатурних аркушів для місцевої системи координат Одеської області.

 

Номенклатурний лист М 1: 2000 смт Овідіополь

Номенклатурний лист М 1: 2000 смт Овідіополь Овідіопольського району Одеської області