Освітній курс «Управління землями громади»

курс «Управління землями громади»

17-19 березня пройде Освітній курс «Управління землями громади». Курс має на меті дати відповіді на питання, що стосуються сфери управління земельними і територіальними ресурсами громади.

У зв’язку з реформою децентралізації громади отримали у розпорядження значні територіальні ресурси та отримали ширші повноваження щодо розпорядження цими ресурсами. Отже, щоб раціонально використовувати ресурси громади необхідно мати достовірну і актуальну інформацію щодо ресурсів, а також орієнтуватися в нововведеннях законодавства щодо розпорядження та управління майном громади.

Курс буде корисний керівникам, депутатам та спеціалістам відділів земельних ресурсів ОТГ.

Організатори курсу: Провідний аграрний університет країни — Національний університет біоресурсів і природокористування спільно з ГО «Асоціація фахівців землеустрою України» та ННВЦ «Охорона природних ресурсів та реформування земельних відносин».

Спікери, провідні фахівці землевпорядної галузі:

Андрій Мартин – завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, член-кореспондент НААН України, фахівець з питань земельної політики, землеустрою, оцінки земель, земельного кадастру, дозвільної системи та земельного права,

Ірина Полтавець – заступник директора ТОВ «Лідер Плюс», сертифікований інженер-землевпорядник, практикуючий оцінювач з експертної грошової оцінки земельних ділянок з досвідом понад 10 років,

Тетяна Чернєй – головний архітектор проектів компанії «Архізем»,

Тетяна Трощук – фахівець з інвентаризації земель, сертифікований інженер-землевпорядник компанії «Архізем»,

та інші висококваліфіковані спеціалісти землевпорядної галузі.

Курс складається з 4 тематичних блоків:

— Встановлення меж. Для кожної громади важливо знати де починається і де закінчується її територія, на яку поширюються управлінські повноваження новообраного органу місцевого самоврядування.

— Інвентаризація. Під час інвентаризації здійснюється аналіз усіх відомостей про наявність, склад і правовий статус земель, виявляються і перевіряються всі дані про земельні ділянки громади.

— Планування та містобудівна документація. Як зробити територію громади привабливою для інвесторів?

— Оцінка землі. В ринкових умовах грошова оцінка стає найважливішим інструментом управління землями громади.

Дата та час проведення: з 17 по 19 березня 2021 року.

Умови участі: Вартість курсу – 2500 грн.

Під час курсу учасники зможуть поспілкуватися на важливі для власних громад теми, задати експертам власні питання, розібрати кейси успішних громад та отримати практичні рекомендації з управління власними територіальними ресурсами.

Корисні посилання:

Детально про курс: http://bit.ly/zemli_gromadu

Реєстрація: http://bit.ly/38mBNxZ