Технічні документації нормативної грошової оцінки земель смт Окни, сіл Федосіївка і Новокрасне отримали позитивні висновки державної землевпорядної експертизи

НГО смт Окни пройшла експертизу

НГО смт Окни пройшла експертизу

7 жовтня фахівці компанії «Архізем» отримали позитивні висновки державної землевпорядної експертизи щодо трьох технічних документацій нормативної грошової оцінки земель смт Окни, сіл Федосіївка і Новокрасне Окнянського району Одеської області.

У другому кварталі 2020 року було укладено договори на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт Окни, сіл Федосіївка і Новокрасне. Всі документації були розроблені вчасно та відповідно до прийнятних законів і нормативних актів України.

Селище Окни — адміністративний центр Окнянського району в Одеській області. Розташований на пересохлій річці Ягорлик, лівій притоці Дністра, в 175 км на північний захід від Одеси і в 20 км від ж / д станції Чубаївка. За даними статистичної звітності площа населеного пункту становить 961,6800 га, і кількість постійно проживаючого населення — 5 290 осіб.

Село Федосіївка адміністративний центр Федосіївської сільради Окнянського району. Розташоване в 28 км на захід від райцентру — смт Окни. За даними статистичної звітності площа населеного пункту — 370,5800 га, і кількість постійно проживаючого населення становить 420 осіб.

Село Новокрасне відноситься до Федосіївської сільради Окнянського району. Розташоване в 32 км на захід від районного центру — смт Окни. За статистичними даними площа населеного пункту становить 200,4700 га і населення — 344 осіб.

За чинним законодавством, НГО земель розробляється в існуючих межах населених пунктів, які повинні бути зареєстрованими у Державному земельному кадастрі. Межі смт Окни, сіл Федосіївка і Новокрасне були зареєстровані в Державному земельному кадастрі в грудні 2019 року, отже, документації з НГО для цих населених пунктів були розроблені нами в оновлених межах.

Зараз наші фахівці готують до передачі Замовнику технічні документації разом з позитивними висновками експертизи, для подальшого затвердження органами виконавчої влади, після чого НГО земель смт Окни, сіл Федосіївка і Новокрасне наберуть чинності для всіх землекористувачів громади.

НГО села Федосіївка

НГО села Федосіївка