Відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція «Управління та раціональне використання земельних ресурсів в новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення»

Раціональне використання земельних ресурсів

4 — 5 березня 2021 в он-лайн режимі пройшла науково-практична конференція «Управління та раціональне використання земельних ресурсів в новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення». Конференцію було проведено на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Метою проведення конференції було обговорення проблемних питань землеустрою та пошуку рішень пов’язаних з практичними завданнями в землевпорядній сфері, а також огляд перспективних напрямків розвитку топографо-геодезичної сфери діяльності. Крім того, для науковців і практиків землевпорядної галузі, конференція стала можливістю для встановлення контактів та обміну практичним і науковим досвідом.

Керівник землевпорядного відділу компанії «Архізем» Віталіна Волканова прийняла участь у конференції з темою своєї роботи «Інвентаризація земель: теорія і практичний досвід».

Стаття Віталіни Волканової була присвячена темі актуальності і практичного виконання інвентаризації земель населеного пункту чи територіальної громади. Мова йшла про практичні аспекти у проведенні інвентаризації земель, у доповіді було детально описано алгоритм виконання роботи з інвентаризації. В якості прикладу було наведено виконану фахівцями компанії «Архізем» інвентаризацію земель для Глевахівської ОТГ.

Проведення інвентаризації є вкрай актуальною роботою для кожної ОТГ – таким чином можна отримати актуальні, і головне, дійсні дані щодо земель і території громади, адже іноді навіть дані Державного земельного кадастру не відображають фактичний стан майна та способи його використання.

Раціональне використання земельних ресурсів