Компанія «Архізем» прийняла участь у Регіональній конференції «Містобудівний кадастр – основа забезпечення просторового планування»

конференція Містобудівний кадастр

конференція Містобудівний кадастр

3-4 грудня в онлайн режимі пройшла Регіональна конференція «Містобудівний кадастр — основа забезпечення просторового планування», організатором якої виступає Управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації.

Участь у конференції прийняли представники органів місцевого самоврядування, уповноважених органів містобудування та архітектури з 10 регіонів України, компаній-виконавців робіт зі створення геоінформаційних систем, проектних організацій-розробників містобудівної документації, а також заступник директора департаменту координації проектів цифрової трансформації Мінцифри Сергій Нікітчин.

В ході конференції, учасники обговорили актуальні питання із забезпечення містобудівної діяльності органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема щодо застосування регіональної геоінформаційної системи містобудівного кадастру та організації просторового планування територій.

Були розглянуті важливі питання, що стосуються ведення містобудівного кадастру, з огляду на зміни в законодавстві, на розвиток інновацій в сфері геоінформаційних систем та технологій, вдосконалення способів застосування геоданих для містобудівних потреб, а також про організацію просторового планування територій громад, з використанням геоінформаційних систем на території ОТГ.

Від компанії «Архізем» в конференції прийняла участь головний архітектор проектів Тетяна Чернєй, яка представила доповідь на тему «Роль містобудівної документації та актуальні проблеми при формуванні містобудівного кадастру».

В ході доповіді Тетяна розповіла про містобудівну документацію, як одну з основних складових структури містобудівного кадастру (МБК), а також про актуальні проблеми містобудівної складової кадастру, характеристики та вимоги до геопросторових даних містобудівної документації для ефективного її використання при формуванні МБК.

Матеріали конференції доступні за посиланням: https://bit.ly/3lGGc2r

конференція Містобудівний кадастр

конференція Містобудівний кадастр

конференція Містобудівний кадастр

конференція Містобудівний кадастр