Фахівці компанії «Архізем» долучилися до проведення експертного діалогу із земельних відносин

Експертний діалог із земельних відносин

Експертний діалог із земельних відносин

Експертний діалог із земельних відносин

Проект «Німецько-український агрополітичний діалог (АПД)»  провели для представників територіальних громад серію онлайн-конференцій на тему: «Управління земельними ресурсами – виклики та можливості для територіальних громад України».

Даний діалог проводився з метою представити територіальним громадам актуальну інформацію щодо розвитку земельних відносин в Україні та, в діалозі з експертами, обговорити виклики й можливості подальшого розвитку сільської місцевості. Адже, у зв’язку з реформами які проходять в аграрному секторі та з огляду на наміри уряду щодо врегулювання земельних відносин на місцевому рівні перед громадами постають питання щодо напрямів ефективного управління землями громади.

З огляду на актуальність теми конференції, велика кількість представників об’єднаних громад виявили бажання прийняти участь у заході, тому організатори прийняли рішення провести декілька вебінарів, щоб усі охочі змогли долучитися до діалогу із земельних відносин.

Провідні фахівці компанії «Архізем»: головний архітектор проектів Тетяна Чернєй, керівник землевпорядного відділу Віталіна Волканова та інженер-землевпорядник Тетяна Трощук прийняли участь у конференції в якості експертів у сфері містобудування та землеустрою. Теми доповідей стосувалися містобудівної документації в ефективному і раціональному розвитку територій ОТГ, порядку та практичних аспектів зміни меж населених пунктів, а також темі інвентаризації земель.

Тож, організатори діалогу «Німецько-український агрополітичний діалог (АПД)», Асоціація «Земельна Спілка України» і Андрій Кошиль, та Факультет землевпорядкування НУБіП України висловили нашим співробітницям подяку за цікаві і головне змістовні та корисні доповіді.